Loading...

V nabídce jsou jablka Šampion, Gala, Jonagold, Topaz, Golden Del., Idared, Rubín, Rubinola v ceně 10-16 Kč za jeden kilogram dle velikosti a dále hrušky za 15 Kč/kg a jablečný mošt 150 Kč za 5 litrů. Objednávky podávejte od čtvrtka 6.12. do úterý 11.12. do 12.00 hodin. v kanceláři Přidružené výroby v Českých Heřmanicích nebo na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. 725 114 551. Předpokládaný termín dodání je 14.12.2018. Jablka jsou v přepravkách po 13 kg. Přepravky výměnou v odpovídající kvalitě. 

 

  1. Mikulášský pinec cup

 

Dovolujeme si Vás pozvat na 15. ročník Mikulášského pinec cupu,

který se koná 8. 12. 2018 ve společenském sále

 v Českých Heřmanicích.

  

Startovné:                     40 Kč

Prezentace:                   12,30 - 12,45 hod.

Zahájení turnaje:           13,00 hod.

   

Turnaj je pořádán pro obyvatele a rodáky Českých Heřmanic, kteří

nejsou registrovanými hráči. Pouze v případě malého počtu účastníků

může být povolena výjimka pro hráče z jiné obce či města.

 

Počet účastníků je bohužel omezen na 24 mužů a 12 žen.

V případě velkého zájmu bude rozhodovat o účasti na turnaji datum

přihlášení.

  

Přihlášky je možné podávat:

Telefonicky, nebo pomocí sms na tel. 605250395.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dále pak osobně u p. Sobela nebo u p. Roubínka

 

U přihlášek podaných po 23. 11. 2018 nebude brán zřetel na skutečnost, zda je zájemce místní nebo z jiné obce či města.

Občerstvení na turnaji zajištěno.

Těšíme se na Vaší účast.

Asanační přípravky k zajištění ochrany lesa

 

Městský úřad Vysoké Mýto, odbor životního prostředí, jako příslušný orgán státní správy lesů nedávno informoval všechny vlastníky lesa v obvodu působnosti ORP Vysoké Mýto, že v souvislosti s chemickou asanací kůrovcového dříví nabízí trh 2 přípravky na ochranu rostlin (Forester, Decis Mega) pro použití neprofesionálními uživateli.

Jelikož jsou tyto přípravky na trhu k dispozici pouze v omezeném množství, vydal Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský nařízení, kterým povoluje neprofesionálním uživatelům omezené a kontrolované použití přípravků Vaztak Les a Vaztak Active k asanaci kůrovcového dříví, a to na omezenou dobu do 12. ledna 2019 (podrobnosti v příloze).

metodika

č.j. UKZUZ 115869/2018 (Vaztak Active)

 

 

Vážení spoluobčané, máte pocit že Vám stále unikají důležité informace z aktuálního dění v našem městysi? Připravili jsme pro vás nový, modernější komunikační kanál Hlášenírozhlasu.cz, díky kterému vás budeme moci informovat nejen SMS zprávami, e-mailem, ale nově i přes mobilní aplikaci a současně přes webové stránky a Facebook. Né všechny informace budou z ekonomických důvodů dostupné přes SMS (např. prodej,..) , proto doporučujeme zvolit první možnost - instalace aplikace Hlášenírozhlasu.cz. Pak budete mít všechny informace pěkně pohromadě ve Vašem telefonu.
Jedná se o zkušební provoz, kdy po třech měsících provozu vyhodnotíme, zda je služba pro Vás občany vyhovující a také finančně výhodnější pro městys než stávající služby "SOIKA".Proto Vás žádáme o zvážení, zda opravdu potřebujete všechny zprávy přijímat formou sms, které městys jednotlivě hradí. Služba nás zaujala, protože nabízí nové modernější možnosti informovanosti Vás občanů buď už přes zmiňovanou aplikaci nebo díky propojení s našimi webovými stránkami a facebookem.

Kolik Vás to bude stát? Nic! Tato služba je pro Vás zcela ZDARMA.

Jak na to? Máte více možností:
1. Nainstalujte si mobilní aplikaci Hlášenírozhlasu.cz, kterou najdete najdete na Google Play nebo App Store 
2. Na stránce Hlášení rozhlasu klikněte na žluté tlačítko "Odebírat hlášení" a zaregistrujte se. 
3. Vyplňte ústřižek vpravo na letáčku, který jste obdrželi do Vaší schránky a vyplněný jej odevzdejte na úřadu městyse 
4. Přihlaste se přes Facebook https://www.facebook.com/MestysCeskeHermanice/ a přidejte si tuto stránku k oblíbeným a nezapomeňte si nastavit sledování
5. Pošlete SMS - ve tvaru CEHERMANICE JMENO PRIJMENI ULICE CISLOPOPISNE na číslo 774 724 136 (informace budete dostávat formou SMS) - ve tvaru CEHERMANICE JMENO PRIJMENI ULICE CISLOPOPISNE +"Váš e-mail" na číslo 774 724 136 (informace dostanete formou SMS i na Váš e-mail) - chcete-li dostávat jen některé druhy informací, doplňte jejich čísla do SMS (např. CEHERMANICE…...1 3 5 )

Přihlášením k odběru hlášení dává registrovaný občan souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů za účelem zasílání aktuálních informací z městyse. Více informací o rozsahu a účelu zpracování a odvolání souhlasu najdete na adrese www.ceskehermanice.hlasenirozhlasu.cz nebo osobně na úřadu městyse.

V případě, že již nechcete dostávat informace z dění v našem městysi (Vaše kontakty byly automaticky přesunuty ze stávající služby SOIKA) pošlete e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s žádostí o vyřazení ze seznamu (lze odhlásit např. pouze e-maily nebo jen smsky nebo pokud jste se rozhodli využívat aplikaci lze odhlásit obojí). 

Nebo využijte druhé možnosti, pokud máte registrovaný e-mail (tzn. chodí Vám hlášení na e-mail) můžete si nastavení ovládat sami.

1. přejděte na stránku https://hlasenirozhlasu.cz/sign/in/town-ceskehermanice

2. zadejte Váš registrovaný e-mail

3. klikněte na odkaz "Zapomněl(a) jsem své heslo" 

4. přejděte do svého e-mailu, kde obdržíte heslo

5.. přihlaste se pomocí obdrženého hesla a klikněte na modré tlačítko "nastavení" (vpravo nahoře) a nastavte si odběr hlášení, tak jak Vám to bude vyhovovat.

 

 

 

Přinášíme Vám tip na pěkný výlet do Podorlického skanzenu Krňovice vzdáleného od nás pouhých 40 km.

V areálu skanzenu najdete jak stavby lidové architektury přenesené z původních lokalit Královéhradecka a podhůří Orlických hor, tak i obnovené nedochované stavby. Nechybějí ukázky dobových řemesel, strojů a pracovních nástrojů potřebných k životu předešlých generací.

Více informací najdete na stránkách www.krnovice.cz.

Loading...

Loading...

Archív akcí v regionu 2018