Městys České Heřmanice si Vás dovoluje jménem pořadatele pozvat na Jachta RetroFest a Jachta Fest Choceň , který se koná dne ve dnech 31.5. a 1. - 2. 6. v parku Peliny v Chocni.

Jednodenní vstupenky na čtvrteční akci Jachta RetroFest můžete zakoupit od 28.5. za zvýhodněnou cenu 150 Kč na úřadu Městyse v Českých Heřmanicích (vstupné na místě bude 200 Kč).  V případě zájmu o větší počet vstupenek nás, prosíme, předem informujte.

Čtvrteční akci JACHTA RetroFest pořadatelé pojali jako dárek ke Dni dětí a zároveň jako odpočinkový den pro jejich rodiče a prarodiče. 

Program bude zahájen vystoupením skupiny Maxim Turbulenc v 15.00 hod. a dále vystoupí Ivan Mládek, hvězdné duo Těžkej Pokondr a Šlapeto. Mimo hudební vystoupení se návštěvníci mohou těšit na výstavu požární techniky, veteránů, pouťové atrakce a skákací hrady. Pro nejmenší bude dále připraven dětský stan s kouzelníkem a různými workshopy.

Protože pořadatelé dobře vědí, že nejen zábavou je člověk živ, nachystali na všechny tři dny skvělý gastronomický servis. „Zakládáme si na tom, že občerstvení podávané na festivalu bude z čerstvých surovin a kompletně zajištěno týmem restaurací Jachta.“ objasňuje śéf pořadatelů. Pro dokonalé naplnění kulinářských zážitků pak zbývá pouze jediné, a to dobré pivo. Zde padla volba opět na to nejlepší co v Čechách máme – Plzeňský Prazdroj.

 

Celý program třídenního festivalu:

Program Jachta RetroFest a Jachta Fest

 

Více informací na stránkách festivalu JachtaFest