Cyklování 25. 8. 2018

 

  Dne 25. 8. 2018 jsme opět po roce měli možnost vydat se na svých bicyklech na předem připravené trasy. V letošním roce jich pro nás bylo připraveno celkem sedm. Trasy 20, 43, 55, 78 a 91km byly určeny pro kola treková, či horská. Trasa dlouhá 100km byla vedena pouze po silnicích, tudíž vhodná pro kola silniční a v neposlední řadě i trasa o délce 67km, která byla koncipována pouze pro kola horská.

  Letošní účast byla zřejmě trochu ovlivněna předpovědí počasí, která hrozila dopoledními přeháňkami, což se ovšem nepotvrdilo. Ti, kteří na předpověď nedali a přijeli, si užili (alespoň v to doufáme)cyklistiku v ideálním počasí. Sešli se v počtu 22 dospělých a čtyř dětí.

  Na 20km dlouhou trasu se vydalo osm dospělých a čtyři děti. Na trasu o délce 44km se vypravilo také osm dospělých, na trasu dlouhou 91km se vydalo pět odvážlivců, kteří se nevyhnuli nemalému bloudění. Částečně ze strany pořadatele, za což se omlouváme a z části díky špatnému značení cyklotras v některých oblastech a na 100km cestu odjel jeden cyklista.

  Po skončení cyklistického putování se všichni mohli občerstvit v Netřebech, kde místní hasiči připravili pro všechny a nejen cyklisty grilované prasátko. Večer potom pro dobrou zábavu a uvolnění po sportovním výkonu diskotéku S DJ Jardou Marcalem.

  Všem, kteří se zúčastnili, děkujeme a již teď si Vás dovolujeme pozvat na cyklování v příštím roce.