Report: 4.kolo Stavony
České Heřmanice 8:2 Dolní Újezd “B”
Po kratší odmlce tu máme report ze 4. kola Stavony. Na domácím hřišti jsme hostili tým z nedalekého Dolního Újezda. Jednalo se o rezervní tým, a proto favorit utkání byl předem jasný. Úvod utkání byl z naší strany nervózní a až na 9 min, kdy se trefil do poloodkryté brány Tomáš Kusý, se toho moc neodehrálo. Soupeř v 11min vyrovnal a nervozita se stupňovala. Pár pokynů od zkušeného Tomáše Jirsáka nám ale dodalo sebevědomí a od 28min, kdy se trefuje Ondřej Brychta, jsme zpět v utkání a rozjíždíme střeleckou galashow. Ve 32min trefuje gól Daniel Uher. Druhý poločas přišlo pár změn - tou nejvýraznější byl příchod Martina Brychty. Jeho timing a cit pro hru je neuvěřitelný a ve 49min a 58min určuje, kdo je tu pánem hřiště!! Dalším výrazným hráčem je Lukáš Mach. Nepamatuji si snad ani jedno soutěžní utkání, kde by se neprosadil a ani toto utkání nebylo výjimkou. Gól tedy dává v 62min utkání a stav 6:1 už tak lichotivý pro soupeře není. Ti však ani za takového stavu neztrácejí naději. Opět bojovné utkání. V 75min se trefuje ostrostřelec Tomáš Pánek. Kaňkou na tomto utkání jsou dvě obdržené branky a ta druhá padla v 89.min. Konec zápasu si vzal za své opět Martin Brychta a svým hattrickem uzavírá zápas na konečných 8:2! Gratulujeme Martine, super poločas.
Pochvalu si zaslouží celý tým za to, jak šlape na hřišti i mimo něj! Skvělé fungování týmu totiž není jen o 11-ti hráčích přímo na hřišti, ale i o lidech kolem nich! Děkujeme všem, co nám pomáhají v domácích zápasech s přípravou nebo i s obsluhou v kiosku 🙂 Zdar a silu!