TJ Sokol
České Heřmanice, z.s.
www.tjsokol.ceskehermanice.cz

Cvičení dětí

Obecné připomenutí záležitostí týkajících se cvičení:
začátek - začátek cvičení je vždy od 16:00 - přiveďte dětičky ideálně o 5 minut dříve, zapojení hned od začátku včetně přivítání dětí je pro ně nejlepší způsob jak se zapojit.
- pití - prosím vybavte své děti lahvičkou s pitím, které bude podepsané. Ideálně pokud pití nebude úplně studené. Pitíčko během cvičení ještě vychladne.
vlásky - v případě delších vlásků prosíme o udělání culíků, copů apod, aby dětičkám vlásky nepřekážely
přítomnost rodičů - ideální je, pokud nám na cvičení dětičky necháte samotné. Obzvláště pokud budeme cvičit v tělocvičně. Tam je to vzhledem k omezenému prostoru nezbytné.  Určitě se ale můžeme domluvit pokud by to situace vyžadovala :). Nemáme problém, pokud se budete chtít na cvičení dívat (u venkovního cvičení) může se ale stát, že to bude pro dětičky působit rušivě.
vyzvedávání dětí - se cvičením budeme končit cca v 17:15. Ideální je, pokud přijedete již od 17:00. Zbývající čas můžete využít ke shlédnutí cvičení :).  
Od pátku 2.11. začínáme cvičit v tělocvičně.
Sejdeme se tedy přímo tam. Tělocvičnu nemůžete minout. Je to budova po levé straně s velkými okny cestou na fotbalové hřiště (cca 100 m před hřištěm). Začínáme jako vždy od 16:00.
Jen důležitá informace, tělocvičnu budeme v průběhu cvičení zamykat. Tzn. v 16:15 zamykáme a v 17:00 odemkneme. Děti vyzvedávejte přímo v tělocvičně mezi 17:15 a 17:30
Boty na přezutí jsou nutnost. Ideálně s bílou podrážkou. Ostatní platí i nadále:
- podepsané pití
- triko na převlečení
 
Těšíme se.
Za instruktory
 
Karel Šimek
777 161 345