Stravování je zahrnuto v ceně. V ceně je zahrnuto celodenní stravování (svačiny, polévka, hlavní pokrm, ovoce, zelenina) a pitný režim (voda, šťáva, čaj).

Každodenní strava a pitný režim
Dopolední svačinu podáváme od 8:30 do 9:00 hod. - např.: chléb, rohlík, toastový chléb, vánočka, mléko, sýr, šunka, džem, med, máslo, pomazánka, jogurt, puding, cornflakes, čaj, voda, šťáva, ovoce, zelenina a další dle jídelního lístku.

Polévku a hlavní pokrm podáváme od 12:00 do 12:30 hod. (např.: kuře na paprice s kolínky, kuřecí řízek s vařeným bramborem, rizoto, palačinky, špagety s rajčatovou omáčkou, sekaná s bramborovou kaší a další…). Zde je uveden jen příklad možné stravy.

Odpolední svačinu podáváme od 14:30 do 15:00 hod - např.: chléb, rohlík, toastový chléb, vánočka, mléko, sýr, šunka, džem, med, máslo, pomazánka, jogurt, puding, cornflakes, perník, jablečný závin, čaj, voda, šťáva, ovoce, zelenina a další dle jídelního lístku.

 Veškerou stravu připravujeme sami. Strava je k dispozici prakticky po celý den, děti si mohou přidávat jak svačiny, polévku, tak hlavní pokrm, nemusejí se ostýchat.

  Jídelní lístek bude vyvěšen na nástěnce v šatně.