1. Komunitní škola České Heřmanice, z.s. pořádá příměstský tábor od roku 2016. Náš tábor je pro děti ve věku 4 -10 let. Každý den připravujeme pestrý program s celou řadou sportovních aktivit, soutěží, her, procházek, koupání, či výtvarných a jiných zábavných aktivit. Péči o děti na táboře zajišťuje převážně personál z oboru pedagogiky (7-10 dětí na jednu osobu).

2. Závazná přihláška na příměstský tábor 2020 – (slouží pro naše potřeby) – prosíme zaslat vyplněné zpět co nejdříve e-mailem, nejpozději do 10. 6. 2020. Podepsaný originál přineste s sebou první den nástupu na tábor.

3. Prohlášení rodičů o bezinfekčnosti dítěte (dokument zaslaný v příloze emailu), tento dokument si vytiskněte, vyplňte a přineste s sebou první den nástupu. V případě, že nemáte možnost tisku, tyto dokumenty máme připravené i v tištěné podobě, lze vyplnit první den nástupu na tábor, ale z časových důvodů vás žádáme o přípravu těchto dokumentů.

4. Kopie Evropského zdravotního průkazu (kopie „kartičky pojištěnce“), opět vás žádáme o přípravu a přinesení okopírované „kartičky pojištěnce“ v první den nástupu na tábor. Předešlé zkušenosti se zanecháváním originálu „kartičky pojištěnce“ u nás na táboře jsou komplikací pro nás i pro vás.

5. Závažné zdravotní komplikace. V případě, že dítě vykazuje známky onemocnění, důkladně zvažte účast dítěte na našem příměstském táboru, buďte ohleduplní k ostatním dětem a rodičům. První den nástupu na tábor předejte prosím informace o zdravotních komplikacích a alergiích.

6. Potvrzení o účasti dítěte na táboře vám na vyžádání (dotaz či žádost proveďte e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky 731 585 056 – Balcarová Jindřiška) rádi vystavíme. Toto potvrzení můžete využít pro získání příspěvku od různých zdravotních pojišťoven. Před samotnou žádostí si ověřte, zda vaše zdravotní pojišťovna poskytujte příspěvek na letní tábor. Zeptejte se také na požadovaný formulář, případně na požadované dokumenty (většinou se jedná o daňový doklad – námi vystavený a potvrzení o provedení platby – dokument z vašeho online bankovnictví).

7. Vystavení faktury na firmu či zaměstnavatele vám na vyžádání (dotaz či žádost proveďte e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky 731 585 056 – Balcarová Jindřiška) po dodání fakturačních údajů rádi vystavíme.