Základní škola

Vážení rodiče,

 

vzhledem k současné situaci nebude probíhat schůzka rodičů společně ve škole. Informace vám posíláme emailem a nabízíme vám možnost individuální konzultace ve škole, telefonicky nebo po SKYPE po předchozí domluvě s třídní paní učitelkou.

 

Dnes 19. 11. měla začít výuka plavání. Vzhledem k tomu, že jsme v karanténě, bude výuka zahájena příští týden, tedy 26. 11. Po telefonickém rozhovoru s paní Podroužkovou, vedoucí plavecké školy, vám posílám několik informací.

Žáci vstupují do budovy bazénu v roušce/respirátoru. V šatně roušku odloží a po dobu výuky jsou bez roušky. Po ukončení výuky počkají, až přijdou žáci, kteří nastupují po nás do bazénu a poté my jdeme do šatny tak, abychom se s jinou třídou v šatně nepotkali.

V bazénu budeme ještě s jinou školou. Pravidla jsou nastavena tak, že každá škola má své dráhy a žáci se tedy mezi sebou nemíchají.

Odjezd na bazén bude linkovým autobusem v 7:12, sraz u školy v 7:00. Návrat v 10:51. Po dobu plaveckého výcviku dojde ke změně v rozvrhu. Žáci obdrží rozvrh po návratu do školy – středa 24. 11.

 

Dále bychom vás chtěli informovat, že bude posunut termín Vánočního jarmarku a to na 2. prosince, pokud to epidemiologická situace dovolí.