Základní škola

Základní škola

Loading...

V úterý 21.12. jedeme v rámci školní družiny linkovým autobusem ve 13:14 do Vysokého Mýta na výstavu betlémů. Příjezd v 14:51. (12,-Kč).

Ve středu 22.12. máme školní vánoční besídku, děti si přinesou pro kamaráda podepsaný dárek. Provoz družiny bude do 13 hodin.

Bohužel ani letos z důvodu nařízení vlády nemůžeme uspořádat tradiční Vánoční jarmark. Děti vyrobily spoustu hezkých výrobků a my vám nabízíme prohlédnout a možnost zakoupit si výrobky od 2.12. v budově školy. Přijďte, podpořte snahu vašich dětí a jistě neodejdete s prázdnou :) 

Každým rokem máme ve škole vánoční besídku- datum upřesníme podle situace. Děti si ve dvojicích, které si sami domluví, dávají zabalené a nadepsané dárečky v hodnotě cca 50-100 Kč. Byly bychom rádi, kdyby jste dárky pořídili  a do školy přinesli raději dříve (vzhledem k nemocnosti), kde je uschováme. 

 

Vážení rodiče,

dne 18. listopadu 2021 Vláda ČR schválila s účinností od 22. 11. 2021 mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví o  testování ve školách a to každé pondělí do odvolání.

Jelikož do školy nastupujeme 24. 11., budeme se testovat 24. 11. a následně každé pondělí. Testovat se nemusí žáci, kteří byli očkování, prodělali nemoc a přinesou si potvrzení.

 

 

Vážení rodiče,

 

vzhledem k současné situaci nebude probíhat schůzka rodičů společně ve škole. Informace vám posíláme emailem a nabízíme vám možnost individuální konzultace ve škole, telefonicky nebo po SKYPE po předchozí domluvě s třídní paní učitelkou.

 

Dnes 19. 11. měla začít výuka plavání. Vzhledem k tomu, že jsme v karanténě, bude výuka zahájena příští týden, tedy 26. 11. Po telefonickém rozhovoru s paní Podroužkovou, vedoucí plavecké školy, vám posílám několik informací.

Žáci vstupují do budovy bazénu v roušce/respirátoru. V šatně roušku odloží a po dobu výuky jsou bez roušky. Po ukončení výuky počkají, až přijdou žáci, kteří nastupují po nás do bazénu a poté my jdeme do šatny tak, abychom se s jinou třídou v šatně nepotkali.

V bazénu budeme ještě s jinou školou. Pravidla jsou nastavena tak, že každá škola má své dráhy a žáci se tedy mezi sebou nemíchají.

Odjezd na bazén bude linkovým autobusem v 7:12, sraz u školy v 7:00. Návrat v 10:51. Po dobu plaveckého výcviku dojde ke změně v rozvrhu. Žáci obdrží rozvrh po návratu do školy – středa 24. 11.

 

Dále bychom vás chtěli informovat, že bude posunut termín Vánočního jarmarku a to na 2. prosince, pokud to epidemiologická situace dovolí.

Z důvodu nařízení karantény je škola od 10. 11. do 23. 11. uzavřena.